Eno-gastronomski projekt Turističkih zajednica Klastera Poreč Riviera

„THE BEST OF POREČ RIVIERA’’ je projekt Turističkih zajednica Klastera Poreč Riviera kojem je cilj da se posjetiteljima ali i lokalnom stanovništvu Poreštine ponudi kvalitetnu informaciju o eno-gastronomskoj ponudi prema kriterijima izvrsnosti, te dodatno promovira autentični sadržaj kroz već afirmiranu turističku ponudu uz podizanje kvalitete i obogaćenje turističke ponude na području Klastera Poreč Riviera.
Na natječaj se mogu prijaviti poslovni subjekti koji na području Grada Poreč i Općina Tar – Vabriga, Funtana, Kaštelir – Labinci i Vižinada obavljaju djelatnosti u jednoj ili više navedenih kategorija:
Uvjeti za prijavu kandidata su:
Prijavitelj mora popuniti online prijavni obrazac koji sadrži osnovne podatke poslovnog subjekta, kratak opis djelatnosti i argumente temeljem kojih se kandidira za uvrštenje na listu „THE BEST OF POREČ RIVIERA“. Online obrazac za prijavu na natječaj je objavljen na web stranicama turističkih zajednica klastera Poreč Riviera (www.myporec.com, www.tar-vabriga.com, www.funtana.com, www.kastelir-labinci.com, www.tz-vizinada.hr).
Ukoliko želite, kao prilog možete poslati fotografije (300dpi) na slijedeću e-mail adresu: [email protected] sa naslovom „The Best of Poreč Riviera“.
Provjerom na terenu, izravnim razgovorima i snimkom stanja prikupit će se osnovne informacije i podaci o poslovanju, kao i kvalitativni pokazatelji (vrsta, sadržaji ponude i ostali značajni parametri).
Pravilnikom za ocjenjivanje i izbor kandidata za uvrštenje na listu ”THE BEST OF POREČ RIVIERA” određuju se kriteriji i mjerila za prijavu, izbor i uvrštenje na listu ”THE BEST OF POREČ RIVIERA”. Ocjenjivanje će provest stručni žiri koji će se sastojati od 5 člana imenovanih od strane Turističkih zajednica klastera Poreč Riviera.
Nakon provedbe ocjenjivanja pripremiti će se brošura ”THE BEST OF POREČ RIVIERA” koja će se dijeliti u Informativnom centru turističkih zajednica, turističkim agencijama i recepcijama hotela.
Postanite i Vi dio “THE BEST OF POREČ RIVIERA” brošure i ponude!
Poreč, 9. kolovoza 2022.
KOORDINATOR KLASTERA POREČ RIVIERA
Turistička zajednica grada Poreča
Ukoliko iz bilo kojih razloga niste u mogućnosti ili imate poteškoća u popunjavanju on-line obrasca, molimo kontaktirajte nas ili popunite obrazac ispunjavanjem Word dokumenta koji možete spremiti na vaše računalo putem niže navedenog linka
22.12.2025
Sretni blagdani i Nova 2026!
11.11.2025
Studeni u znaku okusa Istre – tri “Show cooking – slow food” radionice u Vižinadi
03.11.2025
Poetska večer ljubavi u Vižinadi – spoj riječi, plesa i emocije
30.10.2025
Nastavljen projekt "Hrvatska prirodno tvoja": U Vižinadi posađeno još deset stabala crne murve
29.10.2025
Plesna škola argentinskog tanga – Tango Argentino iz Rijeke u Vižinadi
08.10.2025
GIIPUJA stiže u Vižinadu – glazbena fuzija tradicije i jazza
01.10.2025
BOOKMOBIL U VIŽINADI