Dana 24. lipnja, obilježeno je postavljanje prve HEP-ove punionice za električna vozila u Vižinadi, koja se nalazi uz glavnu prometnicu u blizini općinske zgrade.
Nova ELEN punionica postavljena je u sklopu projekta bigEVdata, sufinanciranog sredstvima Europske unije. Punionica omogućuju istovremeno punjenje dvaju vozila te posjeduju sva tri standardizirana priključka kako bi ih mogli koristiti svi dostupni, ali i budući tipovi električnih vozila na tržištu.
Postavljanje ove punionice, HEP-ove investicije vrijedne 300.000 kuna bez PDV-a, simbolično su obilježili načelnik Marko Ferenac i članovi Uprave HEP-a Tomislav Šambić i Saša Dujmić, koji su istaknuli da trenutno diljem Hrvatske postavljeno blizu 150 punionica.
“Vlasnicima električnih vozila omogućiti će bezbrižan boravak u Vižinadi te će doprinijeti daljnjem pozicioniranju Vižinade kao suvremene i okolišno osviještene turističke destinacije.” – rekao je načelnik Marko Ferenac
15.05.2023
Druga rekreativna vinsko-gastronomska šetnja Viva Vino Vižinada
12.04.2023
Free Poreč Riviera Bike Tours
07.04.2023
„HRVATSKA PRIRODNO TVOJA“ Zasađeno 10 stabala na više lokacija u Vižinadi
28.03.2023
Pridružite nam se na 4. MTB rekreativnoj proljetnoj Parenzani!
22.03.2023
Pozivamo vas na drugu rekreativnu vinsko-gastronomsku šetnju Viva Vino Vižinada!
09.03.2023
Brošura Best of Poreč Riviera
16.02.2023
Izabrana je nova direktorica Turističke zajednice Općine Vižinada
29.12.2022
Natječaj za radno mjesto direktora/ice Turističke zajednice Općine Vižinada
23.12.2022
Adventska bajka na šterni u Vižinadi
23.12.2022
Čestit Božić i sretna Nova godina!